Неділя, 24.09.2017, 04:11
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ І - ІІ ст. с. Зелене

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 35
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

                 Олімпійський тиждень

              З 07.09 по 14.09 в нашій школі було проведено Олімпійський тиждень під час якого  учні брали участь в конкурсі малюнків на спортивну тематику, в змаганнях з міні-футболу, киданні баскетбольного м'яча в корзину. Вчитель фізичної культури Адамська Є.Я. провела Олімпійський урок, конкурс на кращого знавця історії Олімпійських ігор. 14 вересня директор школи Шелест О.С. нагородив на загальношкільній лінійці переможців та призерів шкільними грамотами.

                                      

                          Свято Знань

                 Цьогорічне 1 вересня стало незвичним за всю 43-річну історію функціонування нового приміщення школи, в нас немає 9 класу. Але ми не сумуємо, тому що наша шкільна сім'я поповнилася красенями-першокласниками: Джиготою Давидом, Джиготою Олегом, Стадніцьким Богданом, Шапошніком Іллею.  Поведе їх в країну Знань перша вчителька Когут Валентина Анатоліївна.                       

               Наказ  №59 від 08.06.2017 "Про випуск учнів 9 класу зі школи"

                    На виконання статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №778, наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 р. №762 "Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступногоо класу", рішення педагогічної ради від 08.06.2017р. №5

           НАКАЗУЮ:

          1.Випустити зі школи таких учнів:

                     Романчука Юрія Миколайовича

                     Самолюк Дарину Ярославівну

                     Чижук Софію Андріївну

         2. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту вищевказаним учням.

         3. Класному керівнику Білошевич Л.В. внести відповідні записи в особові справи учнів.

        4. Діловоду школи Мартинюк Н.В. внести відповідні записи в алфавітну книгу та книгу руху учнів.

        5. Даний наказ довести до відома батьків, учнів, вчителів на урочистих зборах з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту 09.06.2017 року.

        6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

                                 Директор                            О.Шелест  

 

 

            НАКАЗ №50 від 30.05.2017 "Про перевід учнів 1-7 класів у наступні класи" 

На виконання статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №778,  наказу Міністерства освіти і науки  України від 14.07.2015 р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу»,   рішення педагогічної ради від 30.05.2017 р. протокол № 4

НАКАЗУЮ:

 1. В 2 клас перевести учнів 1 класу

    Олійник Олександру Сергіївну

    Петрика Андрія Вікторовича

    Петрика Івана Вікторовича

    Трачук Катерину Юріївну

    Цісарук Ганну Миколаївну

    Шапошнік Оксану Андріївну

 1. В 3 клас перевести учнів 2 класу

Джулу Дмитра Олександровича

Лущик Ганну Олександрівну

    Романюк Олександру Вікторівну

    Романюка Романа Віталійовича

    Рузака Констянтина Андрійовича

    Стадніцьку Марію Степанівну

    Сусла Станіслава Івановича

    Фемяка Степана Петровича

 1. В 4 клас перевести учнів 3 класу

Джиготу Юлію Вікторівну

Петрика Миколу Сергійовича

Хаїнського Дениса Федоровича

Шапошнік Софію Андріївну

 1. В 5 клас перевести учнів 4 класу

         Вознюка Івана Віталійовича

         Дмитрук Марію Віталіївну

         Ліпковську Марію Андріївну

         Романчука Романа Андрійовича

         Романюка Дмитра Миколайовича

         Сусол Мар’яну Іванівну

         Чижук Ольгу Андріївну

 1. В 6 клас перевести учнів 5 класу:

Коваліва Артура Степановича

Лущик Марію Олександрівну

Петрика Богдана Сергійовича

  Романчук Марію Миколаївну

  Стадніцьку Івану Степанівну

  Форманюка Богдана Володимировича

  Цісарук Марію Миколаївну

  Чижук Євгенію Андріївну

 1. В 7 клас перевести учнів 6 класу

Кухарук Юлію Віталіївну

Ліпковську Іванну Андріївну

 Олійник Аллу Сергіївну

 Пасічника Дмитра Миколайовича

 Петрика Максима Вікторовича

 Форманюк Ангеліну Володимирівну

7. У 8 клас перевести учнів 7 класу

Дмитрука Дениса Віталійовича

Макарука Павла Петровича

Трачука Андрія Юрійовича

8. Класним керівникам до 01.06.2017 року внести зміни в особові справи учнів.

9. Діловоду школи Мартинюк Н.В. внести відповідні зміни в алфавітну книгу та книгу руху учнів до 01.06.2017 року.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                  О.Шелест

 

        День матері

У травні є гарне свято- це День Матері, коли ми маємо чудову можливість висловити свою безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, бабусі, за їх любов і розуміння. Мама – це не лише добрі очі, дбайливе серце, ніжні і ласкаві руки. Мама – це ще й наш ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Материнська любов нескінченна. Вона нас очищає, зігріває, оберігає. Як добре, що в таку чудову пору року ми маємо можливість згадати про наших мам, бабусь, привітати їх і подякувати за їхню любов, турботу, ласку.

Тому 15 травня у нас відбулося свято «Найкраща в світі ти, моя матусю».

Свято підготували та провели вчителі початкових класів Олійник Г.С та Музика Н.П.

Напередодні свята діти молодших класів підготували виставку малюнків, а старшокласники виготовили стінгазети  «Наші найкращі неньки», «Нашим матусям найкращим – квіти всієї Землі», «Букет найкращих мам».

Вірші, пісні, сценки з життя, танці, підготовлені дітьми – все це дало змогу ще раз сказати коханим матусям і бабусям «Дякую за добро, любов, терпіння, увагу, яку вони розділяли зі своїми дітьми, внуками.

Мами і бабусі були не лише глядачами, а й учасниками виховного заходу. Вони співали пісні, розповідали легенди, приймали участь у різних веселих конкурсах.Після концерту гості мали можливість поспілкуватися за спільним столом, посмакувати солодощами, випити по чашечці кави чи чаю.Свято скінчилося піснею «Многа літа вам бажаємо», яку співали всі учасники і гості загальношкільного заходу.

       Зустріч випускників  

        Нещодавно в ЗОШ І-ІІ ст с.Зелене відбулася зустріч випускників минулих років. На свято завітали люди, які 1, 15, 20, 30, 35 і 40 років тому вирушили зі стін рідної школи на самостійну життєву дорогу. В урочисто прибраному залі зібралися чимало гостей. Випускники поділилися спогадами про свої шкільні роки, про своїх вчителів, розповіли про свої досягнення та успіхи. Цікаво провели для випускників нестандартний урок ведучі свята учні 9 класу Самолюк  Дарина та Чижук Софія. З вітальним словом звернувся до всіх присутніх директор школи О.С.Шелест. Учні 1-9 класів підготували святковий концерт, найактивнішими учасниками якого були Олійник Алла, Цісарук Марія, Ліпковська Іванна, Романюк Олександра.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих вчителів та однокласників, які відійшли у вічність.

Свято підготували і провели класний керівник 5 класу Л.В.Білошевич та вчитель музичного мистецтва В.В.Семенюк, допомагав у музичному оформленні свята вчитель ЗОШ І-ІІІ ст..с.Лобачівка   О.А.Шепшелей.

 

          Цікаво і змістовно провели цього річ весняні канікули учні 5 класу нашої школи. Екскурсію у м.Луцьк їм організувала класний керівник 5 класу, вчитель зарубіжної літератури Білошевич Л.В. Учні побували в музеї волинської ікони – єдиному музеї в Україні, який репрезентує рагіональну волинську школу іконопису. В унікальній збірці музею – ікони, предмети церковної декоративної різьби, металопластики та скульптура ХVI-XVIII ст., які були зібрані під час експедицій по культових спорудах Волині у 70-80-х роках ХХ століття. Монументальні ікони музею вразили нас величчю і урочистістю, образи наділені високою одухотвореністю і внутрішнім спокоєм. Нікого не залишає байдужим Холмська Чудотворна ікона Богородиці – унікальна пам’ятка візантійського мистецтва константинопольського письма кінця ХІ століття.

         Учні відвідали також головну окрасу міста – замок Любарта, який є одним з найгарніших в Україні. Замок чудово зберігся у первісних середньовічних формах і є єдиною на території держави памяткою архітектури часів Великого князівства Литовського. З цікавістю учні розглядали територію замку, який складає трикутник мурів, що з’єднують три потужні вежі: Надбрамну, Владичу і Стирову. У приміщеннях веж розміщені музейні колекції, з якими мали можливість ознайомитися екскурсанти. Вони відвідали музей старовинної книги, оглянули виставку старовинних дзвонів та мали можливість помилуватися унікальними шедеврами образотворчого мистецтва в художньому музеї.

        Ця екскурсія була водночас і краєзнавчою і проводилась з метою виховання в дітей ідеалів Добра за християнською мораллю, виховання людини, для якої Віра та Закони Божі є її моральними орієнтирами.

       Цікаво та змістовно пройшов День святого Валентина  14 лютого. Конкурсно-розважальна програма була насичена різноманітними вікторинами, танцями, піснями, музикою. На святі була проведена виставка "валентинок", які діти виготовили своїми руками.

      Найактивнішу участь у конкурсах брали учні 9 та 5 класів. Ліричну пісню про кохання подарувала всім присутнім учениця 6 класу Іванна Ліпковська. Підготувала і провела свято - класний керівник 5 класу Л.В.Білошевич.

       З 23 по 27 січня в нашій школі проходив тиждень біології. Розпочався він урочистою лінійкою, на якій було озвучено план проведення тижня. Учні впродовж тижня мали змогу здійснити віртуальну подорож "Чудеса природи - рослини хижаки". Для учнів 5-9 класів проведено пізнавально-інформаційну гру " Навіщо  тваринам хвости". Учні 6 класу пограли у вікторину "Про все на світі", 7 клас визначив найкращого ботаніка (Трачук Андрій). Учні молодших класів переглянули пізнавально-розвиваючий фільм "Цікава планета Земля". Всі заходи підготувала вчитель біології Рузак Галина Дмитрівна.

       25 січня в м.Ковель відбувся обласний конкурс української патріотичної пісні "Срібні дзвіночки". Молодшу вікову групу Горохівського району представляла наша учениця 2 класу Романюк Олександра (керівник Семенюк В.В.). За підсумками конкурсу Олександра зайняла 2 місце і нагороджена грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації. З чим, ми всі її вітаємо. Молодець!

       25 січня у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Марянівка відбулися фінальні змагання з волейболу серед хлопців шкіл І-ІІ ступеня Галичани, Зелене, Пустомити, Мирків, Рачин, Сільце. Наші хлопці зайняли почесне 5 місце. Підготувала учнів до змагань вчитель фізичної культури Адамська Є.Я.

       20 січня вчителем історії Мартинюк Н.В. проведено тематичний захід з нагоди Дня Соборності України "Збереження цілісності України та консолідації суспільства". 23 січня класні керівники провели години спілкування присвячені Дню Соборності України.

        20 січня в нашій школі відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат шкіл сіл Зелене, Гектари, Смолява. В цікавій та безкомпромісній боротьбі перше місце вибороли дівчата ЗОШ с. Зелене, друге - ЗОШ с. Смолява, третє - ЗОШ с. Гектари. Підготувала  переможців - вчитель фізичної культури Адамська Є.Я.

       17 січня в нашій школі відбулися зональні змагання з волейболу серед хлопців шкіл сіл Зелене, Гектари, Смолява. В цікавій та безкомпромісній боротьбі перше місце вибороли наші хлопці, другими були хлопці ЗОШ с. Смолява, третіми - ЗОШ с. Гектари. Підготувала учнів до змагань вчитель фізичної культури Адамська Є.Я.

       Напередодні Нового року в школі був проведений святковий концерт.Учні молодших класів зацікавили всіх присутніх чарівною казкою з піснями, танцями, іграми, хороводами. Ролі Діда Мороза і Снігуроньки майстерно зіграли учень 7 класу Андрій Трачук і учениця 1 класу Саша Олійник. Батьки і присутні в залі щиро вітали ученицю 2 класу Сашу Романюк, яка здобула перемогу на районному конкурсі української естрадної пісні "Срібні дзвіночки" і була нагороджена Почесною грамотою Горохівського райвомс, яку їй вручив директор школи О.С.Шелест.

         Учні старших класів виступали із різдвяною програмою "Три празники в гості". Привітати батьків і гостей прийшли гурти колядників, щедрувальників, посівальників(учні 5-7,9 класів). Глядачі мали змогу подивитися новорічний обряд "Маланка" та "Водіння кози", головні ролі в яких зіграли учні 7 класу Макарук Павло та Андрій Трачук. Різдвяну програму організувала вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 5 класу Л.В.Білошевич і провела її з метою відродження календарно-обрядових звичаїв українського народу, виховання любові до народних традицій, почуття гордості за свій рід, за свою націю.

         Педагогічний, учнівський, батьківський колективи ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелене висловили глибоку вдячність голові Смолявської сільської ради Т.В.Столярчук за новорічні солодкі подарунки для учнів.

 

Нещодавно в ЗОШ І-ІІ ступеня с. Зелене відбулися Андріївські вечорниці. Метою даного заходу було ознайомити учнів із національними традиціями святкування Калити, підвищити їх пізнавальний і культурний рівень, залучити учнів до активного вивчення культури рідного краю. Упродовж чималого часу учні школи вивчали етнографічні, як писемні, так і усні джерела. Дівчата і хлопці ретельно готували теоретичну і практичну частини даного заходу. Учні розпитували у стареньких бабусь і дідусів, як вони молодими святкували вечорниці на Андрія Первозваного.

             З великим захопленням і цікавістю спостерігали учні молодших класів за традиційними народними ворожіннями, іграми, обрядом кусання калити. Виконані народні пісні "Ой у вишневому саду", "Якби мені сивий кінь", "Ти казала в понеділок", "А мій милий, чорнобривий вареничків хоче" свідчатьпро глибоку зацікавленість учнів етносом рідного краю.

              Найактивнішими учасниками свята були Софія Чижук(9 клас), Алла Олійник, Юлія Кухарук, Ангеліна Форманю(6 клас), Трачук Андрій, Павло Макарук, Денис Дмитрук(7 клас).

            Всі присутні на вечорницях мали змогу скуштувати калити і поласувати традиційною українською стравою - варениками. Підготувала і провела Андріївські вечорниці класний керівник 5 класу Людмила Василівна Білошевич.

     

                З 12 по 16 грудня врамках відзначення року англійської мови в Україні вчителем Гурською О.В було підготовлено і проведено Тиждень англійської мови.

                Метою проведення тижня англійської мови було: удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

12.12 -Відкриття тижня англійської мови. Виставка малюнків присвячена творчості англійських та американських письменників. (1-5 кл.)

13.12 -Перегляд фільму англійською мовою "Спляча красуня". (6-9 кл.)

14.12-День англійської мови. Відео-презентація про життя і творчість Вільяма Шекспіра. (1-9 кл.)

15.12-Перегляд мультфільму англійською мовою за мотивами твору В. Шекспіра "Сон у літню ніч". (1-5 кл.)
            Тиждень англійської мови завершено.   Всі заходи були надзвичайно цікавими, насичені активною працею і добрим позитивним настроєм. Англійську мову з захопленням вивчали всі – і ті,  хто вперше мав такий мовний досвід, і ті, хто вчив цей предмет багато років тому, зокрема вчителі інших предметів.
          Решта учнів  виконували роль спостерігачів та вболівальників. Під час проведення заходу в учнів активізувалося мислення та англомовна мовленнєва діяльність, що сприяло концентрації та поглибленню їхніх знань.  Мета заходу була досягнена,  адже учні удосконалили лексичні та граматичні навички, були у позитивному настрої.

 

         9 грудня 2016 року на базі нашої школи було проведено районний семінар вчителів основ здоров'я "Формування в учнів свідомого ставлення до здоров'я засобами інтерактивних методів навчання". Семінар розпочався з презентації школи директором Шелестом О.С. Вчителі відвідали урок основ здоров'я у 6 класі на тему "Вбережи себе від ВІЛ" проведений вчителем Рузак Г.Д, та побували на виступі агітбригади "Зеленськії краплини" на тему "Діти проти СНІДу"(керівник Рузак Г.Д). Завершився семінар обіном думками під час круглого столу.

 

         З 5 по 9 грудня у школі було проведено Тиждень права, в ході якого відбулися такі заходи:

05.12 -Відкриття тижня права. Лінійка. Повідомлення учням плану проведення тижня.

06.12 -Всеукраїнський урок «Люди різних національностей, різних можливостей, різних віросповідань і різного кольору шкіри мають рівні права» (вчитель правознавства)

07.12- Випуск стінгазети на тему «Права людини».

08.12 - Казкова вікторина «Захист прав дитини - це перш за все завдання держави!»

09.12- Підбиття підсумків тижня. Відзначення найактивніших учасників.

Підготувала та провела їх вчитель історії та правознавства Мартинюк Н.В.


        23 листопада 2016 року на базі нашої школи відбувся окружний семінар з фізики для вчителів шкіл І-ІІІ ступеня с. Лобачівка та с.Горішнє, шкіл І-ІІ ступеня с. Смолява та с. Галичани. Було відвідано урок фізики у 9 класі на тему "Змішане з'єднання провідників"(вчитель Шелест О.С.). 

         21 листопада 2016 року в нашій школі відбулася зустріч з героями-земляками, учасниками АТО, "Хоробрі серця", присвячена Дню гідності і свободи. Учні радо вітали колишніх випускників школи, мужніх воїнів Шмида Петра Євгеновича та Романюка Миколу Сергійовича. З найщирішими словами вдячності за їх відвагу, мужність та героїзм звернувся до гостей директор школи Олександр Сергійович Шелест. Учасники АТО поділилися спогадами про події, свідками яких вони були на Сході України, про дружбу і взаємовиручку бойових побратимів, про сміливість і патріотизм, високий моральний дух наших воїнів, з глибокою скорботою згадали тих, хто віддав своє життя за волю України, побажали всім присутнім, щоб ніколи їхньої долі не торкалося слово "війна". Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять наших земляків, які загинули на війні, всіх тих, хто ціною своїх життів, своєю силою, терпінням і вірою у торжество справедливості відстоювали гідність українського народу, його свободу і незалежність. Від учнів 9 класу виступила Софія Чижук, яка закликала присутніх молитися за мир, за єдину, цілісну, незалежну Україну, за її щасливу долю і зачитала написаний ними лист-оберіг солдатам, який разом із дитячими малюнками буде переданий на передову. Провела даний захід класний керівник 5 класу Людмила Василівна Білошевич.

            

           Протягом 7 листопада по 11 листопада у ЗОШ І-ІІ ст. с.Зелене було проведено Тиждень української мови, відкриття якого відбулося 7 листопада на загальношкільній лінійці. 8 листопада відбулася виставка літератури "ЛюбітьУкраїну і мову її солов'їну" та випуск шкільної газети, присвяченої Дню писемності, участь у якому взяли учні 5,6 та 9 класу. 9 листопада був проведений інтелектуальний конкурс "Це мова моя, це мова моєї країни" учасниками якого були учні 1-9 класів. Учні 5-9 класів для участі у турнірі сформували дві команди, після багатьох інтелектуальних конкурсів переможцями вийшла команда "Веселкова мова", капітан - Чижук Софія - учениця 9 класу і нагороджена Грамотою, а команда "Вишиванка"(капітан - Самолюк Дарина) отримала подячний лист. Почесне жюрі на турнірі складалося з Шелеста О.С, Острея О.В та Пріщенко О.В.

           10 листопада у школі відбулося свято "Рідна українська мово - моє ти диво калинове!" присвяченого до дня української писемності  та мови. Ведучими свята були учениці 9 класу Самолюк Дарина і Чижук Софія. У ході свята було показано відеофільм про розвиток писемності в Україні з найдавніших часів до сьогодні. Учениці 6 класу і учениця 2 класу Романюк Олександра виконали пісні про рідну мову, а також учениці 4-6 класів придумали і виконали танець під пісню "Краща мова єднання - українська".

           11 листопада учні 3-9 класів взяли участь у І етапі Конкурсу знавців української мови імені П.Яцика при Лобачівській ЗОШ І-ІІІ ст. Цього ж дня відбулося урочисте закриття Тижня української мови. Метою усіх заходів було пропагування прагнення плекати і берегти рідну мову, вивчати її і гордитися нею повсякчас, утверджувати думку, що мова - це основа української нації і потрібно її, наче скарб зберегти і донести майбутнім поколінням, бо без мови не буде й України, тож оберігаймо її, як "вогонь Прометея".

 

       З 24 по 28 жовтня в рамках Тижня математики  вчителями було організовано і проведено такі заходи:

- Вікторина для учнів 6 класу "Математичний олімп"(25.10), математичний бій для учнів 5 класу "Самий правильний математик"(26.10), урок-гра LG-Еврика для учнів 7,9 класів, презентація "Цікаві факти  з життя відомих математиків" для учнів школи. відповідальні за проведення - Острей О.В, Шелест О.С. В підсумку ігор було відзначено переможців- Форманюк Ангеліну - 6 клас, та відзначено Чижук Євгенію -12 балів, Форманюк Богдан - 11 балів, Цісарук Марію-10 балів(учні 5 класу), за активну участь у вікторині.      

          Всеукраїнський місячник  бібліотек .

В рамках даного місячника, який проходив з 01.10.2016 р по 28.10.2016 р були проведені такі заходи:

 1. Читання і обговорення "Казки про Книжку" - 06.10.2016р.
 2. Виставка учнівських ілюстрацій до казок - 11.10.2016р.
 3. Бібліотечний захід "Поради мудрої тітоньки Сови" - 13.10.2016р.
 4. Гра-подорож "Країна, якої немає на карті" - 18.10.2016р.
 5. Літературна вітальня "про все розповідає книжка" - 21.10.2016р.
 6. Презентація улюблених книг - 25.10.2016р.
 7. Позакласний захід "Диво, створене людиною" - 28.10.2016р.

Активними учасниками виставки ілюстрацій до казок були учні молодших класів : Дмитрук Марія, Сусол Маряна,(4 кл),  Шапошнік Софія, Хаїнський Денис, Джигота Юлія, Петрик Микола(3 кл), Лущик Ганна, Рузак Костянтин, Романюк Роман, Сусол Станіслав, Фемяк Степан(2 кл), Петрик Іван, Петрик Андрій, Трачук Катя, Олійник Саша, Цісарук Аня (1 кл).

Вибір даних ілюстрацій свідчить, щоулюбленими казками молодших школярів є "Червона шапочка", "Колобок", "Ріпка", "Коза-дереза", "Котигорошко" та інші. 

Комп'ютерну презентацію улюблених книг створили учні 9 класу Чижук Софія - Улас Самчук "Волинь" та Самолюк Дарина - Пвло Загребельний "Роксолана". Це свідчить про формування світогляду майбутніх випускників, їх інтерес до історії рідного краю та України. 

                19 жовтня 2016 року. 

                Нещодавно в загальноосвітній школі І-ІІ ступеня с.Зелене відбувся урочистий збір коша, присвячений посвяті в козачата.

Восьмеро п'ятикласників поповнили рядли шкільної Козацької республіки "Вербиченька". Разом з кошовим,  учнем 7 класу, Макаруком Павлом - учні 5 класу промовили слова клятви вступаючого в Козацьку республіку і присягали на вірність рідній Вітчизні і народу.

Юних козачат привітав директор школи О.С.Шелест та класний керівник Л.В.Білошевич.

                 30 вересня 2016 р. в нашій школі відбулося свято «Спасибі Вам, учителі!» Ніжні, ласкаві, доброзичливі слова вдячності і любові адресували учні своїм наставникам – сіячам доброго, розумного, вічного. Кожному педагогу учні подарували задушевні пісні, ліричні вірші, запальні танці, веселі гуморески. Найактивнішими учасниками заходу були Суднік Вікторія, Самолюк Дарина, Чижук Софія(9 клас), Романюк Олександра (2 клас). За чуйність, батьківську любов, теплоту сердець, педагогічний талант учні 9 класу оголосили вчителів переможцями неоголошеного для них, але відомого серед учнів школи, конкурсу «Школа шукає таланти» і нагородили їх Почесними грамотами.

Організувала даний захід вчитель зарубіжної літератури Білошевич Людмила Василівна, а допомагала у його проведенні вчитель музичного мистецтва Семенюк Валентина Володимирівна. 

      НАКАЗ №68 від 29.08.2016

Про зарахування учнів до 1 класу   

      На виконання Закону України "Про загальну середню освіту", поданих заяв батьків, копій свідоцтв про народженння, медичних карток встановленого зразка

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати до 1 класу

Олійник Олександру Сергіївну

Петрика Андрія Вікторовича

Петрика Івана Вікторовича

Трачук Катерину Юріївну

Цісарук Ганну Миколаївну

Шапошнік Оксану Андріївну

2. Класному керівнику Романчук О.М. оформити особові справи учнів до 31.08.2016 року.

3. Відповідальному за ведення ділової документації внести записи в алфавітну книгу та книгу руху учнів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                 О.Шелест

 

 

НАКАЗ №48 від 08.06.2015

Про випуск учнів

9 класу зі школи

На виконання статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №778,  наказу Міністерства освіти і науки  України від 14.07.2015 р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу»,   рішення педагогічної ради від 08.06.2016 р. № 4

 

НАКАЗУЮ:

 1. Випустити зі школи таких учнів:

Березюк Софію Валентинівну

Гринчук Андріанну Андріївну

Луцківа Вадима Івановича

Романчука Андрія Миколайовича

Поченюк Олесю Анатоліївну

         2. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту вищевказаним учням.

 1. Класному керівнику 9 класу Білошевич Л.В., внести відповідні записи в особові справи учнів.
 2. Діловоду школи Пасічник Р.І внести відповідні записи в алфавітну книгу та книгу руху учнів.

         5.  Даний наказ довести до відома батьків, учнів, вчителів на урочистих зборах з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту 10.06.2015 року.

6.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                               О.Шелест

       

        НАКАЗ  № 47 від 08.06.2016

Про перевід учнів 1-8 класів

у наступні класи

На виконання статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №778,  наказу Міністерства освіти і науки  України від 14.07.2015 р. №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу»,   рішення педагогічної ради від 08.06.2016 р. № 4

 

НАКАЗУЮ:

 1. В 2 клас перевести учнів 1 класу

    Лущик Ганну Олександрівну

    Романюк Олександру Вікторівну

    Романюк Романа Віталійовича

    Рузака Констянтина Андрійовича

    Стадніцьку Марію Степанівну

    Сусола Станіслава Івановича

    Фем’як Степана Петровича

    Джулу Дмитра Олександровича

 1. В 3 клас перевести учнів 2 класу

Джиготу Юлію Вікторівну

Петрика Миколу Сергійовича

Хаїнського Дениса Федоровича

Шапошнік Софію Андріївну

 1. В 4 клас перевести учнів 3 класу

         Вознюка Івана Віталійовича

         Дмитрук Марію Віталіївну

         Ліпковську Марію Андріївну

         Романчука Романа Андрійовича

         Романюка Дмитра Миколайовича

         Сусол Мар’яну Іванівну

         Чижук Ольгу Андріївну

 1. В 5 клас перевести учнів 4 класу:

Коваліва Артура Степановича

Лущик Марію Олександрівну

Петрика Богдана Сергійовича

  Романчук Марію Миколаївну

  Стадніцьку Івану Степанівну

  Форманюка Богдана Володимировича

  Цісарук Марію Миколаївну

  Чижук Євгенію Андріївну

 1. В 6 клас перевести учнів 5 класу

Кухарук Юлію Віталіївну

Ліпковську Іванну Андріївну

 Олійник Аллу Сергіївну

 Пасічника Дмитра Миколайовича

 Петрика Максима Вікторовича

 Форманюк Ангеліну Володимирівну

5. В 7 клас перевести учнів 6 класу

Дмитрука Дениса Віталійовича

Макарука Павла Петровича

Трачука Андрія Юрійовича

6. В 9 клас перевести учнів 8 класу

Романчука Юрія Миколайовича

Самолюк Дарину Ярославівну

Суднік Вікторію Олександрівну

Чижук Софію Андріївну

7. Класним керівникам до 15.06.2016 року внести зміни в особові справи учнів.

8.

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту