Четвер, 23.05.2019, 04:03
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ І - ІІ ст. с. Зелене Горохівського району Волинської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

                        З  18 по 22 березня проходив Тиждень дитячої книги за планом:

 1. Інтелектуальна гра «Літературний диліжанс» - 19.03.2019
 2. Турнір – вікторина «У світі книг» - 20.03.2019
 3. Захист читацьких формулярів – 22.02019

Метою даних заходів було пригадати історію розвитку книжкової справи, перевірити знання учнів із зарубіжної та української літератур, розуміння ролі читання для власного інтелектуального зростання.

Навчати учнів обізнаності та самовираження у сфері культури, читати літературні твори, використовуючи досвід взаємодії з творами мистецтва в життєвих ситуаціях, презентувати власні ідеї та ініціативи чітко, грамотно, використовуючи доцільні мовні засоби, виховувати соціальну та громадянську компетентності.

В захисті читацьких формулярів взяли участь учні 5-9 класів. Найактивнішими були учні 9 класу: Трачук А, Дмитрук Д,  Макарук П., які найбільше читають художню літературу, як українську так і зарубіжну. Даний захід розвиває комунікативну компетентність та уміння вчитися впродовж життя

                          21 березня учні 8-го та 9-го класів взяли участь в акції "Майбутнє лісу у твоїх руках". На площі 0,8 га у Ново-Зборишівському  лісництві ДП "Горохівське лісомисливське господарство"  ними було посаджено саджанці дуба, ялини.

                          11 березня було проведено урок-конференцію на тему «Волинь і Поділля у житті Тараса Григоровича Шевченка», присвячену 205-ій річниці від дня народження Кобзаря. Вчитель Пасічник Р.І.

                         25 лютого відбулися заходи до Дня народження Лесі Українки: виразне читання казок письменниці; інтелектуальна гра «Наша Леся»; конкурс малюнків «Горить свіча її поезії» серед учнів 2-5 класів; перегляд відеофільму з життя та творчості Лесі.

Провели заходи вчителі української мови і літератури Пасічник Р.І, Пріщенко О.В.

                         З метою виховання краси людських почуттів, любові і поваги до ближнього, сімейного виховання, формування естетичних вподобань школярів у загальноосвітній школі с.Зелене 15 лютого був проведений позакласний захід - літературне кафе "Усе на світі - від любові", присвячений Дню Валентина. Конкурсно-розважальна програма була цікавою, різноманітною,  наповненою піснями, танцями, іграми. Учні мали можливість продемонструвати свої акторські та декламаторські здібності, виконати завдання з перевірки етичних норм поведінки та розвитку інтелекту, винахідливість та культуру.

                        Учасники конкурсу майстерновиконали уривок з драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", уривок з трагедії Вільяма Шекспіра "Ромео і Джульєта", виразно читали сонети Франческо Петрарки,  вірші Роберта Бернса, Генріха Гейне, Ліни Костенко. За участь в конкурсах учні Цісарук Марія(7 кл.) і Макарук Павло(9 кл.) здобули перемогу в номінації "Ідеальна пара", учні Кухарук Юлія(8 клю) та Петрик Максим(8 кл.) перемогли в номінації "Найромантичніша пара"; учні Ліпковська Іванна(8 кл.) та Трачук Андрій(9 кл.) - у номінації "Найвеселіша пара"; учні Олійник Алла(8 кл.) та Дмитрук Денис(9 кл.) - у номінації "Найкрасивіша пара". Всім присутнім у залі учні 5 класу Хаїнський Денис та Шапошнік Софія подарували сценку "Том і Беккі" з твору Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра".

                      Даний захід підготували вчитель зарубіжної літератури Білошевич Л.В та вчитель музичного мистецтва Семенюк В.В.                

                       29 січня на базі школи села Лобачівка був проведений окружний етап конкурсу юних читців присвячений до дня народження Лесі Українки. Нашу школу на ньому представили – Форманюк Ангеліна (8 клас) та Чижук Євгенія (7 клас).  

                       22 січня на районних змаганнях по волейболу команда хлопців школи виборола ІІІ місце з поміж 5 команд шкіл Пірванча, Ощова, Холонева, Зеленого та Рачина. А вже 24 січня дівчата нашої школи показали найкращий результат перегравши команди шкіл Скобелки, Пірванча, Рачина, Холонева. Лише  за три гри вони здобули І місце. Підготувала команди до змагань вчитель фізкультури Адамська Є.Я.        

                 10 січня учениця 3 класу Олійник Олександра брала участь у  районному конкурсі естрадної пісні "Срібні дзвіночки" де посіла почесне ІІІ місце. Підготувала виконавицю - вчитель музичного мистецтва Семенюк Валентина Володимирівна.

               28 грудня  у школі відбулася Новорічна ярмарка у якій взяли участь учні 3-8 класів. Зібрані кошти вирішили передати на лікування хворої дівчинки - Грибок Єви. Після ярмарки свято продовжилося розважальною конкурсною програмою Новорічні Забави: ігри, конкурси, колядки та інші розваги. 

            13 грудня відбулося свято «Андріївські вечорниці».  Учні 6-9 класів, учасники краєзнавчого гуртка, переодягнені в український народний стрій повернули гостей свята в українську світлицю кінця ХІХ століття. Зануритись в атмосферу звичаїв нашого народу допомогли українські народні пісні, танці. Не обійшлося і без традиційного ворожіння і кусання, обрядового коржа  -  Калити.  Господинею свята була керівник краєзнавчого гуртка – Пріщенко Ольга Володимирівна.

          30 листопада у 6 класі  відбувся відкритий урок з математики для вчителів Лобачівського округу по темі «Розв’язування задач на пряму та обернену пропорційні залежності». Проводив урок вчитель математики Острей О.В.

 

     У вівторок 27 листопада команда хлопців школи брала участь у районних змаганнях з баскетболу, де посіла почесне 4 місце серед шкіл Зелене, Холонів, Скобелка, Мирків, Ощів. Тренувала команду до участі – вчитель фізкультури Адамська Є.Я.

           Учні першого, четвертого класів з 1 по 7 листопада брали участь і стали переможцями ІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади  з предметів початкової школи та учні восьмого класу  з географії.  За що були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня.        

 

          Учні школи брали участь у зональних змаганнях з баскетболу, що відбулися 22 листопада у ЗОШ І-ІІ ступеня с.Галичани. Команда дівчат  посіла друге місце, а команда хлопців стали переможцями  і візьмуть участь у районних змаганнях з баскетболу 27 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Скобелка. Підготувала команди до змагань вчитель фізкультури Адамська Є.Я.  

 

 

Протягом 12-16 листопада у школі відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності. В ході якого було проведено такі заходи:

 • Відкриття тижня знань безпеки життєдіяльності. Лінійка.
 •  Бесіда на тему: “Правила безпечного користування газом у побуті” Білошевич Л.В
 •  Бесіда на тему: «Правила поведінки на автошляхах» Гурська О.В.
 • Бесіда   на тему: «Правильне  харчування-запорука здорового організму» Олійник Г.С.
 •  Бесіда  щодо профілактики інфекційних захворювань Рузак Г.Д.
 •  Бесіда на тему «Користь та шкідливість при вживанні вітамінів» Романчук О.М,  Когут В.А, Музика Н.П.
 •  Конкурс малюнків на тему «Нашим захисникам» Рузак Г.Д.

          9 листопада була проведена вікторина "Кращий знавець української мови" для учнів 5, 7, 9 класів. Організувала і провела захід - вчитель української мови і літератури Пасічник Руслана Іванівна.

         11 листопада для учнів 6, 8 класів організовано і проведено вчителем української мови та літератури Пріщенко Ольгою Володимирівною інтелектуальна гра-конкурс "В океані рідної мови".

                             Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати  нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

І саме з такою метою були проведені заходи спрямовані на виховання творчих індивідумів, формування гармонійно розвинутих дітей, набуття ними досвіду.

Учні ознайомилися з творчою навчальною спадщиною великого педагога В.Сухомлинського, що є невід’ємною  складовою у вихованні підростаючого покоління, почуттів любові, доброти, поваги до рідних, друзів, всього народу.

Проведені заходи сприяли розвитку творчих обдарувань особистості, наданню їй можливості проявляти свої нахили і здібності.

Найактивнішими учасниками у виставці творчих робіт учнів були Джигота Юлія, Петрик Максим, Хаїнський Денис(5 клас), Ліпковська Марія, Дмитрук Марія, Вознюк Іван, Романчук Роман(6 клас), Цісарук Марія, Лущик Марія, Романчук Марія, Стадніцька Іванна(7 клас), Форманюк Ангеліна, Ліпковська Іванна(8 клас).

В презентації учнівських творів брали участь Форманюк  Ангеліна(8 клас), Цісарук Марія та Лущик Марія(7 клас).

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати  нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

 

         До Дня захисника України, українського козацтва, Дня УПА та Покрови було проведено посвяту учнів 5 класу в козачата на урочистих зборах  «Козацької республіки»  школи. У заході брали участь учні 5-9 класів, які виконували козацькі пісні, декламували вірші, згадували славні традиції наших прадідів.

 

Учні 5-9 класів нашої школи брали активну участь у заготівлі жолудів для Берестечківського лісництва.

 

 

З 6 вересня по 16 вересня в нашій школі проходив Олімпійський тиждень, на протязі якого було проведено:

 1. Олімпійський урок.
 2. Олімпійська вікторина
 3. Рухливі ігри – естафети з молодшими школярами
 4. Кращий футболіст(забивання м’ячів на точність

Трачук Андрій, Євпат Олег, Ковалів Артур, Форманюк Богдан, Романчук Роман, Хаїнський Денис, Лущик Марія- ці учні забили по 3 м’ячі, а найкращий футболіст школи, який забив 5 м’ячів у гандбольні ворота це Романюк Дмитро.

 1. Найкращим баскетболістом(закидання штрафних кидків у баскетбольний кошик) є Форманюк Ангеліна, Трачук Андрій, Макарук Павло.

Також було проведено конкурс малюнків на спортивну тематику. Найкращий малюнок у Шапошнік Софії.

 

             На виконання листа МОН України від 22.05.2015 №1/9-255 «Методичні рекомендацій щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів», листа управління освіти, науки та молоді від 29.08.2018 №2988/10/2-18 «Про приведення експозиції музеїв історичного профілю закладів освіти у відповідність до вимог законодавства про декомунізацію» в шкільному музеї імені Спиридона Гнатюка розпочато процес реорганізації, а саме: вилучено стенди, які містили комуністичну символіку, оновлено експозицію про героїв антитерористичної операції, випускників школи.

             

             20 травня 2018 р. наші учні здійснили екскурсійну поїздку в м.Луцьк. Вони відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. В експозиції на відкритому майданчику школярі ознайомилися із зразками військової техніки і озброєння, а також оглянули виставкові зали музею. Далі екскурсійний шлях проліг до Волинського краєзнавчого музею, в якому зберігається понад 140 тисяч експонатів, які  репрезентують природу, історію, етнографію, мистецтво нашого краю. Діти оглянули колекцію природничо-наукових матеріалів, колекцію геологічних мінералів, рослин, тварин, велику збірку науково-ужиткового мистецтва, ознайомилися з історією Волині.

                Незабутні враження залишилися у школярів від переглянутої у Волинському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка прем’єри казки «Лис Микита» за мотивами однойменного твору Івана Франка.

 

                Юних глядачів зачарувало поєднання мандрівного сюжету про хитрого Лиса та його пригоди з сучасною музикою і танцями. Під час обговорення переглянутої вистави учні одноголосно дійшли висновку, що таким негативним рисам, як зло ,брехня, зрада, підлість, підступність, шахрайство, немає місця у людському суспільстві.

Організувала і провела екскурсію поїздку класний керівник 6 класу Людмила Василівна Білошевич.

 

              16 травня 2018 р. у нашій  школі відбулося свято, приурочене до Дня Матері «Уклін тобі, матусю мила!».

              Учасниками свята  були учні початкових класів, а також  їхні старші  братики та сестрички.  На свято були запрошені  мами учнів, які були активними учасниками святкового концерту. Діти висловлювали любов до своїх матусь у піснях, віршах, цікавих інсценізаціях. Свято завершилося спільним виконанням пісні «Найкращі у світі».

     

Захід підготували вчителі початкових класів Когут В.А  та Романчук О.М.

              9 травня учні нашої школи разом зі своїми ровесниками зі ЗОШ І-ІІ ступеня с. Смолява взяли участь у святкових заходах присвячених 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Поминальна панахида за всіма загиблими відбулася біля обеліска Слави, а святковий концерт у НД Просвіта с. Смолява.

                25 квітня в нашій школі проходили зональні змагання з міні-футболу. Брало участь 4 команди. На І місце з результатом 9 очок вийшла команда ЗОШ с.Галичани, ІІ сходинку пєдесталу з 6 очками посіла команда школи сРжищів і ІІІ місце з 3 очками посіла команда школи с.Смолява. ІV місце у команди школи с.Зелене.

 

         

                19 квітня 2018 року на базі нашої школи відбувся районний проблемний семінар   "Роль географічної освіти в процесі соціалізації особистості шляхом орієнтації на Європейський вимір". учні школи гостинно зустрічали вчителів району святковим короваєм і теплими щирими привітаннями, а також флеш-мобом "Україна - це Європа". Гордо  з вуст учнів лунала пісня про красу рідного села "Зеленіє село", яку написав, на жаль уже померлий, Чучман Л.П.  Презентував заклад освіти, директор Шелест О.С. Вчителі району відвідали урок географії у 7 класі "Країни Західної Європи. Зв'язки України з країнами Європи". Учасники семінару мали можливість переглянути виставку дитячих робіт "Побутові відходи очима дітей" та малюнків "Наша щаслива планета", а також свято-звіт "День Землі" підготовлені до Міжнародного Дня Землі.

           Під час свята гості переглянули презентацію-звіт екологічної діяльності закладу освіти "Чисте довкілля, чисте сумління - разом в Європейське майбутнє", брали участь в інтерактивній вправі "Ми  - за краще майбутнє планети". Перед учасниками семінару виступали учні 3-го класу із композицією "Кольорова планета", агіт-бригада "Зеленські краплини",  із закликом берегти природу. 

           Знищує нашу природу багато чинників,  та найбільш болючим для нашої держави - є неоголошена війна за європейські цінності на Сході, тому учні школи виступили із гаслом: "Ми жити хочем і рости, щоб не було у нас війни" і піснею "Я тебе ненавиджу, війна".

          Захід закінчили на оптимістичній ноті з  вірою, надією і сподіваннями що буде мир на всій Землі, і композицією "Хай завжди буде мир!" 

         Обговорення семінару відбулося за круглим столом, а  підсумки підвела методист відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Янюк К.Д. 

           

 

               В рамках Тижня дитячої книги, який проходив в загальноосвітній школі І-ІІ ступеня с.Зелене з 27.03 по 03.04.2018р., відповідальна за збереження підручників Білошевич Л.В провела позакласний захід «Звідки книжка до нас прийшла», бесіду «Історія появи книг»,  та організувала презентацію улюблених книг школярів. Дані заходи проводилися з метою ознайомлення дітей із  історією виникнення книги та розвитком книгодрукування в Україні, із процесом виготовлення книжок, сприяли  розвитку усного мовлення школярів, їх уваги, мислення, пам’яті, спостережливості, вихованню любові до книги та бажання більше читати.

Учень 3 класу Фемяк С., учні 4 класу Шапочнік С., Хаїнський Д., Петрик М., Джигота Ю. та учні 5 класу Чижук О., Дмитрук М., Ліпковська М. та Сусол М. не тільки змістовно презентували свої улюблені книжки, але й продемонстрували до них власні обкладинки, намальовані з великим умінням та любов’ю.

 

 

              12 березня було проведено позакласний захід «Шевченкове слово». Свято було насичене поезією Т.Г. Шевченка, а саме: патріотичною та романтичною лірикою. Ведучі заходу:  Форманюк  Ангеліна  та Форманюк Богдан своїми тендітними голосочками зуміли створити атмосферу величності та глибокої задуми над життєвим шляхом генія українського народу. Учень 8 класу Дмитрук  Денис  майстерно відтворив образ ліричного героя, виразно прочитавши уривок з поеми «Варнак». Артистизмом  та вишуканістю костюма вразила, виконуючи вірш «Плавай, плавай, лебедонько» учениця 5 класу Дмитрук Марійка. Неможливо не відзначити високу  культуру мовлення під час декламування поезії: «Пророк» Цісарук Марія, «Лілея» Чижук Євгенія.

Іванна Стадницька передала присутнім ставлення В.Рєпніної до Т.Г. Шевченка.

У святі взяли участь також учасники І етапу Всеукраїнсього конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка: Олійник Алла, Чижук Ольга.

Організувала та провела свято вчитель української мови і літератури Пасічник Руслана Іванівна.

   

 

 

 

 

         Міжнародний день рідної мови

       21 лютого в нашій школі було проведено виховний захід "Міжнародний день рідної мови". Ведучі Макарук Павло, Цісарук Марія, розповіли присутнім про заснування свята, відзначення його у різних країнах світу. Були прочитані відбірні перлини народної мудрості - прислів'я та приказки, своєрідні "зерна" про мову. Було відзначено важливість збереження світового лінгвістичного розмаїття. Учні: Ліпковська Іванна, Лущик Марія, Чижук Євгенія, Цісарук Ганна, Романчук Марія декламували кращі зразки української поезії. Організувала захід, вчитель української мови і літератури Пасічник Руслана Іаванівна.

 

 

       День пам'яті Небесної Сотні

       

      20 лютого в нашій школі відбулася бесіда "Герої не вмирають" присвячена 4-ій річниці загибелі Небесної Сотні на Майдані, яку провела вчитель історії Мартинюк Н.В. Директор школи Шелест О.С. презентував книги "Волинський пантеон: Схід - 2016" та "Книгу пам'яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України (книга 1)",  подаровані випускником нашої школи Карп'юком Василем, працівником Волинського музею військової техніки.

 

      День Валентина

       Нещодавно в нашій школі відбулося довгоочікуване для всіх школярів свято - свято Валентина. Ведучі заходу Цісарук Марія та Ліпковська Іванна розповіли присутнім про історію свята та відзначеня його в різних куточках Землі. З великим захопленням учні брали участь у конкурсно-розважальній програмі. Так, в конкурсі "Найбільша стопа" перемогу отримав учень 8 класу Трачук Андрій, у конкурсі "Найдовша коса" - Учениця 7 класу Ліпковська Іванна. Найбільше ніжних слів, які пов'язані з назвами рослин, знає учень 6 класу Петрик Богдан, а слів, які повязані з назвами тварин, - учень 8 класу Макарук Павло. В конкурсі "Автолюбитель" перемогла учениця 6 класуЧижук Євгенія, в конкурсі "Шоколодоман" переміг учень 5 класу  Вознюк Іван. Найкращий макіяж виконала Ліпковська Іванна. В конкурсі "Поцілунки на валентинці" перемогла учениця 5 класу Чижук Ольга. Організувала і провела цей захід класний керівник 6 класу Білошевич Людмила Василівна.  

           День 22 січня назавжди увійшов в історію українського народу як свято Соборності України. Тому учнями нашої школи було проведено захід «Соборна Україна – одвічна мрія народу», присвячений цій події. Майбутнє України в руках молодого покоління. Від нас залежить, якою буде наша держава. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. 

           28 грудня 2017 року в нашій школі відбулося Новорічне свято. Учні початкових класів розпочали його різдвяними віншуваннями. Четвертокласники Хаїнський Денис та Шапошнік Софія вдало зіграли ролі діда і баби, які приймали колядників у себе в гостях. Колядували учні молодших класів. Під час виконання колядок у залі панував дух Різдва Христового. Господарі дому усіх учасників пригостили смаколиками і щирими словами подяки. Учні 5-8 класів проводили різноманітні конкурси, забави, відбулася новорічна лотерея. Традиційно на святі були Дід Мороз і Снігуронька. За сприяння Смолявського сільського голови Столярчук Т.В. за кошти "Волинь-Агро" для всіх учнів школи та дошкільнят ДНЗ "Сонечко" було придбано подарунки.

        21.12.2017 р. в нашій школі відбувся окружний семінар вчителів історії на тему "Краєзнавство, як важливий елемент вивчення історії України".
Вчитель історії Мартинюк Н.В провела урок у 8 класі "Наш край в роки визвольної боротьби проти Речі Посполитої", на якому учні дізналися багато цікавих фактів з історії Горохівщини.

            13 грудня на свято апостола Андрія Первозваного у школі  І-ІІ ст. с.Зелене відбулися «Андріївські вечорниці». В них взяли участь учні 5-8 класів.

Згадуючи славні традиції наших прадідів, одягнені у барвисті вишиванки хлопці й дівчата співали народні пісні, розповідали гуморески, кусали святковий калач – Калиту. Дівчата ворожили на майбутнє, як колись у давнину їхні бабусі. Всіх присутніх на святі пригощали варениками з різними начинками, хлопці поїдали їх на швидкість, всім було дуже весело. Учасники і гості захоплювалися невичерпним джерелом яскравої неповторності народних звичаїв і обрядів українського народу і вирішили плекати і відроджувати їх на майбутнє.

           

             З 4 грудня по 8 грудня в школі проходив Тиждень права, метою якого було поглибити правові знання учнів, закріпити навички правової поведінки та сприяти поширенню правової культури. 

            В рамках Тижня права вчителем правознавства Мартинюк Наталією Володимирівною було проведено бесіду з учнями "Я маю право мати права". Цікавим був для дітей перегляд та обговорення відеофільму "Великі права маленької людини", де вони мали змогу висловити свої думки щодо порушення прав дитини.

            Закінчився Тиждень права проведенням Всеукраїнського уроку "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації  прав людини

               

 

                   7 грудня 2017 року з нашій школі класний керівник 6 класу Білошевич Л.В. провела виховний захід, присвячений дню великомучениці Катерини - "Свято дівочої долі". Метою проведеного заходу було прищепити дітям любов до духовних оберегів пам'яті, формувати в них національну самосвідомість, прилучити учнів до нетлінних скарбів народної творчості, виховувати бажання знати традиції і звичаї свого народу. Вчитель розповіла про історію цього свята, ознайомила учнів з історією виникнення народного календаря. Найцікавішим на заході було ворожіння дівчат на свою долю. Найактивнішими учасниками свята були:Форманюк Ангеліна, Кухарук Юлія, Олійник Алла (7 клас), які прочитали твори Т.Г.Шевченка, що розповідають про страждання поневолених жінок усіх епох, їх нелегку долю. Учні співали українські народні пісні, пригощалися традиційними на цьому святі стравами - борщем і кашею.

                  29 листопада 2017 р в загальноосвітній школі І-ІІ ст. с.Зелене відбулося міжшкільне засідання вчителів зарубіжної літератури Берестечківського округу на тему «Розвиток універсальних навчальних дій учнів на уроках зарубіжної літератури». Вчителі Трикуш О.М(ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Перемиль), Горальська В.М(ЗОШ І-ІІІ ст.. м.Берестечко),  Федонець Л.П(ЗОШ І-ІІ ст...с.Гектари) відвідали урок у 4 класі на тему «Друга світова війна у європейській поезії. К.І. Галчинський «Пісня про солдатів з Вестерплятте», «Лист з полону», А.Маргул-Шпербер «Про назву концтабору Бухенвальд», який провела Людмила Василівна Білошевич. Тема Другої світової війни сколихнула серця дітей і присутніх. Жахливі реалії сьогодення, на превеликий жаль, зробили її близькою й неймовірно болючою кожному, тому урок був надзвичайно емоційним, щирим, сприяв формуванню гуманістичного світогляду, високої моралі, громадянської відповідальності.   

      20 листопада 2017р у нашій школі відбувся окружний семінар з англійської мови. Вчитель іноземної мови Гурська О.В провела відкрите заняття у 2 класі на тему "Я, моя сім'я та друзі". Урок був побудований у вигляді подорожі у пошуках скарбів. Учням дуже сподобався такий вид уроку. Позитивний настрій усіх учасників заняття сприяв вдалому проведенню уроку.

   

      Зональні змагання з баскетболу. 

     16 листопада у спортзалі нашої школи відбулися зональні змагання з баскетболу(юнаки та дівчата) серед шкіл І-ІІ ступеня сіл: Галичани, Гектари, Зелене, Ржищів, Смолява. В цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогу святкували юнаки та дівчата школи села Галичани, другими були учні школи села Ржищів, третіми фінішували учні школи с.Зелене. Юнаки та дівчата села Смоляви - четверте місце, і відповідно команди села Гектари  - п'яте.  Бажаємо переможцям гідно представити зону на районних змаганнях.

     Районний семінар з трудового навчання.

   

 15 листопада на базі нашої школи було проведено семінар вчителів трудового навчання  "Формування ключових та предметних компетентностей шляхом залучення учнів до проектної діяльності", в ході якого вчителем Шевченко П.С. було проведено урок у 7 класі на тему "Послідовність виготовлення виробу з фанери. Добір, підготовка фанери для виготовлення виробу." 

   

     

 

 

 

 

 

 

 

            9 листопада 2017 р у школі було проведено виховний захід до Дня писемності та рідної мови «Барвінкову, калинову в дар мені дали батьки…» Лекцію про письменників, які своєю творчістю вплинули на розвиток рідної мови, вклали вагомий внесок на те, щоб про неї дізнались у світі прочитала Пасічник Р.І.  Учні 6-7 кл  декламували кращі зразки української поезії. Учні 6 кл декламували гуморески, у яких висміюються ті,  хто засмічує рідну мову, проявляє байдужість до своєї Батьківщини.

      Зональні змагання з настільного тенісу

     1 листопада 2017 року в спортивному залі нашої школи відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед шкіл І-ІІ ступеня сіл: Галичани, Гектари, Зелене, Ржищів, Смолява. В цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогу святкували учні школи села Ржищів, другими були учні школи села Зелене, третіми фінішували Галичанці. Бажаємо переможцям гідно представити зону на районних змаганнях.

      Участь в окружних олімпіадах       

          Під час осінн

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019